لیفت و لمینت ابرو و مشخصات آن ها

ابرو

لمینت ابرو چیست؟eyebrow lift and laminate

ابتدا باید بدانیم که این روش با روش های جراحی لیفت ابرو متفاوت است و هیچکونه عملیات جراجی بر روی صورت انجام نمیگیرد.همچنین با هاشور و تاتو تفاوت دارد.در این روش فقط حالت رویش ابرو ها به سمت بالا حالت داده میشود.

لیفت و لمینت ابرو روشی جدید که در آن ابروهایتان به سمت بالا حالت داده میشود، پر پشت تر ،مشکی تر میشود  و تار های ابروهایتان زخیم تر میشود که همرا با آن ویتامینه هم انجام میشود . در این مدل ابروهای شما به سمت بالا کشیده میشود و هاشوری و هالیوودی بنظر میرسد.

کسانی که جهت تارهای ابرویشان به سمت پایین هست و یا کسانی که دائم از ژل ابرو و یا ریمل ابرو استفاده میکنند تا ابروهایشان حالت خوبی بگیرد و فیکس بشود پیشنهاد میشود که لیفت و لمینت ابرو انجام دهند. در واقع منظور از لیفت ابرو ؛ بالا کشیدن موهای ابرو با موادی کاملا ارگانیک و بدون خطر است.

که علاوه بر زیبایی باعث تقویت ابروها میشود. در این روش ابروها به روش هاشوری و رو به بالا قرار میگیرد که بسیار زیباست . در این مدت هم منعی برای میکاپ؛ استخر ؛ وضو و نماز ندارد.  ابروهایی که تارهای نازک و به هم ریخته دارند؛ با این روش رو به بالا کشیده شده و لابه لای ابروها پر دیده میشود.

لمینت ابرو مناسب چه کسانی است؟

اگر مدل ابروتون رو دوست ندارید، لیفت ابرو با مواد کراتین و بدون تزریق و جراحی و کاشت٫ طبیعی ترین و کم هزینه ترین روش برای تغییر مدل ابرو و تقویتشان است .

لیفت ابرو بدون جراحی کاری که با مواد ارگانیک و تقویتی انجام میشود، مناسب کسانی است که ابروهای نامرتب و یا افتاده و بی حالت دارند و حالت ابرو دخترانه ومرتب دوست دارند و ميخواهند ابرو پهن تر ديده شود بدون هيچ نوع تاتويي كه با مواد ارگانيک انجام مي شود.

با این روش تقویتی ابروها به صورت منظم و هاشور خورده به نظر میرسد. تارهای ابرو به سمت بالا و ایستاده و ابروها پهن تر و جاهای خالی ابرو پر میشود و نه تنها آسیبی به ابرو زده نمیشود بلکه ابرو تقویت هم میشود لیفت ابرو برای ابروهای کم و هاشور زده شده هم مناسب است ولی باید ابروها بلند شده باشند.

آیا لیفت و لمینت ابرو باعث ریزش ابرو میشود؟

لیفت و لمینت ابروها به هیچ عنوان ریزش ابرو ندارد بلکه رشد ابروهایتان را بسیاار تحریک میکند،چون با مواد ارگانیک و بوتاکس تراپی اینکار انجام میشود.

ماندگاری لیفت و لمینت ابرو چقدر است؟

دوام کار لیفت و لمینت ابروها ۳۰ تا ۴۵ روز است که بستگی به رشد ابروی خودتان نیز دارد .

نکته : در لیفت ابرو به دلیل اینکه از چسب لاتکس استفاده میشود بعد از اتمام کار چون تا ۲۴ ساعت نباید به ابرو آب بزنید ، تارهای ابرو به هم چسبیده میشود . بعد از ۲۴ ساعت که ابروهایتان را شستید ابروها تار به تار شده و نتیجه کار مشخص میشود.

فرق لیفت ابرو با لمینت ابرو

ليفت تغيير حالت و بالا بردن ابروهاست و لمينت كراتينه وتقويت ابروها.. لمینت کردن یک پروسه گیاهی کراتینه است و رنگ هم دارد. یعنی مواد لمینت دارای پیگمنت های رنگی هستند که روی مژه و یا ابرو قرار میگیرد ضخامت موی ابرو و مژه ها را کلفت تر خواهد کرد و هم پررنگ تر و تیره تر خواهد کرد و مناسب کسانی است ابروهای خیلی کرکی دارند و یا خیلی کمرنگ دارند و به اصطلاح واضح نیست به کمک لمینت ابرو ، ابروها صورت خوشرنگ پیدا می کنند و زیباتر دیده می شوند.

لیفت ابرو با بوتاکس ابرو

برای لیفت ابرو از طریق بوتاکس باید پیش دکتر زیبایی رفت و دکتر یکسری نقاط روی پیشانی انتخاب می کند و برای اینکه انتهای ابروها بره بالا و چهره حالت بازتری پیدا کند ، بوتاکس را به نقاط خاصی از ماهیچه های پیشانی تزریق میکند. و این کلا یک تخصص پزشکی است و به هیچ عنوان ربطی به حوزه آرایشی ندارد. لیفت ابرو در آرایشگاه فقط با مواد انجام میشود .

قیمت لیفت و لمینت ابرو

قیمت کارهای آرایشی در همه آرایشگاه ها باهم متفاوت است . لیفت و لمینت ابرو هم همینطور است و بستگی به شهر و منطقه ی شهری که زندگی می کنید دارد .

از ۱۵۰ هزار تومان تا ۵۰۰ هزار تومان قیمتهای لیـفت ابرو لمینت ابرو و لیفت و لیمنت مژه هاستش که خواهید شنید.ضمنا قیمت لیفت و لمینت ابرو ارتباط مستقیم با مارک و جنس موادی که توسط مجری استفاده میشود دارد.


بیشتر بدانیم:

کاشت ناخن زیبایی یا بیماری

برنزه کردن

همه چیز درمورد رنگ مو

روغن های گیاهی مفید برای انواع مو

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید