کتاب فیتنس چیست‌‌ ؟

0
88

معرفي کتاب فيتنس چيست‌ ؟

کتاب فيتنس چيست‌ ؟ نوشته‌ي بهنام پريان درباره‌ي جايگاه ويژه‌ي اين روزهاي ورزش فيتنس در بين جوانان براي رسيدن به يک اندام زيبا و متعادل سخن مي‌گويد.

مهم‌ترين چيزي که قبل هر اقدامي براي رسيدن به به يک اندام زيبا و متعادل بايد به آن توجه کرد، دانستن تعريف درست از ورزشي است که مي‌خواهيم انجام دهيم تا متناسب با شرايط فيزيکي و روحي خود آن را انتخاب کنيم و بعد از آن داشتن انگيزه و يک
برنامه فيتنس صحيح به ادامه مسير کمک مي‌کند.

فيتنس از ورزش هاي پر طرفداري است که عموما با بدنسازي اشتباه گرفته مي‌شود. و ندانستن تفاوت هاي فيتنس و بدنسازي و انتخاب نادرست نتايج خوبي را به همراه ندارد.

ورزش فيتنس به بدن‌هاي باريک و عضلاني که داراي نماي زيبايي از شکم و پهلوهاي فيبر مي‌باشد گفته مي‌شود و به اين فرم بدن‌ها بدن‌هاي فيتنس گفته مي‌شود.

در فيتنس ديگر از آن حجم هاي افراطي که در پرورش اندام ديده مي‌شود خبري نيست. در واقع فيتنس يک نوع آمادگي جسماني است که با تمرينات سبک با دستگاه‌هاي بدنسازي و ترکيب ورزش هاي هوازي و قدرتي و پيروي از يک رژيم غذايي سالم مي‌توانيد به اندامي زيبا و متناسب برسيد. اين ورزش به مرور زمان اثر گذار خواهد بود و مصرف داروها در اين رشته جايي ندارد. با خواندن اين کتاب با اصول اوليه‌ي فيتنس در خانه و بدون داشتن مربي آشنا مي‌شويد.

۲۱ صفحه

دانلود کتاب فیتنس چیست ؟

 

برای کتاب های بیشتر به کتابخونه سر بزنید.سایر کتاب های آکادمی علم و بدن:

مجله علم و عضله

کتاب آموزش تصویری پیلاتس 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید