سینتول و عوارض آن

مصرف کنندگان سینتول با افزایش حجم یکباره مواجه خواهند شد. که دوام چندانی نخواهد داشت و ماندگاری آن کمتر از یک الی دو هفته است.

نیمه عمر این دارو در حدود یک روز است و این دارو به دسته داروهای استروئیدی التهاب زا تعلق دارد.

دُز متوسط مصرف این دارو ۱ الی ۲ آمپول در هر عضله در روز ذکر شدهاست.

این دارو اگرچه داروی استروئیدی است ولی به هیچ عنوان آن را نمی توان جزو داروهای استروئیدی آنابولیک دسته‌بندی کرد.

این دارو مستقیماً در داخل عضلات هدف که معمولاً شامل عضلات کوچک همانند جلو بازو ، پشت بازو ، دلتوئید، کول و غیره می‌شوند نیز تزریق می‌گردد.

معمولا ورزشکاران یک میلی لیتر از این دارو را در عضلات هدف تزریق کرده و این روند را به مدت ۴ الی ۷ روز ادامه می‌دهند و سپس دوز مصرفی را به به ۲ میلی گرم در هر عضله افزایش داده و این روند را به مدت ۳ الی ۷ روز ادامه می دهد.

 

سینتول و عوارض آنبا مکمل کراتین بیشتر آشنا شوید.عوارض سینتول چیست؟

شاید استفاده از سینتول باعث شود تا دیگران را به خاطر اندام عجیب و شگفت انگیزتان به سمت خود جذب کنید؛ ولی شک نداشته باشید که این تأثیرات فوری، بدون عوارض نبوده و باید آماده هرگونه اتفاق غیرمترقبه ای در بدن تان باشید.

 

سینتول و عوارض آن

مثلاً برای استفاده کنندگان از ماده سینتول، ابتلا به عفونت اتفاق چندان عجیبی نیست؛ این تزریقات منجر به تولید حجم زیادی چرک در عضلات می شود که باید خشک شود؛ همچنین احتمال بروز اِسکار بعد از تزریق را نباید نادیده بگیرید، گاهی اوقات حجم اسکار به حدی زیاد است که از خون‌رسانی به بافت جلوگیری کرده و اگر تحت درمان قرار نگیرد، ممکن است موجب قطع عضو فرد شود.

حتی بدتر از این هم ممکن است اتفاق بیافتد، احتمال ابتلای فرد به عفونت های استاف که بعد از مدتی در بدن پخش شده بسیار خطرناک و کشنده است.

سینتول و عوارض آن

عضلاتی که با سینتول رشد کرده باشد، عضلات واقعی نیست و به هیچ وجه شمارا قوی تر نمی کند؛ سینتول فقط راهی برای دروغ گفتن به خود شخص و دیگران است؛ فرد با این تزریقات گمان می کند چقدر قوی و عضلانی شده است.

افزایش لحظه ای حجم و همچنین سفتی عضلات با مصرف این دارو دیده شده است؛ ولی زمانی که رقابت ها به اتمام می رسد معمولاً حجم حاصل شده از مصرف این دارو نیز به خودی خود و در کمتر از چند روز از بین می رود و تنها عوارض آن است که باقی می ماند و گاه تا سال ها باید با این عوارض گوناگون دست و پنجه نرم کرد.

 


دیگران موارد زیر را نیز جستجو کرده اند:

تستوسترون سوسپانشن چیست؟

پریموبولان حجم با کیفیت ؟ درست یا غلط؟

رژیم غذایی کتوژنیک چیست؟


 

موفق باشید ، گروه آکادمی تخصصی ورزش علم و بدن

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید