نتایج مسابقات قهرمانی باشگاههای کشور دو و میدانی آقایان
نتایج مرحله اول از بیست و چهارمین دوره مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاههای کشور که از (شنبه) ۱۵ شهریور در مجموعه آفتاب انقلاب تهران آغاز شد، به شرح ذیل است:
پیاده روی
طلایی پوشان سپاهان اولین مدال طلا را در پیاده روی کسب کردند
🥇حمید رضا زورآوند- فولاد مبارکه سپاهان اصفهان- ۴۴:۳۹.۰۳ دقیقه
🥈آرمین شاه ملکی – فولاد مبارکه سپاهان اصفهان- ۴۶:۵۷.۸۱ دقیقه
🥉امیر حسین اسدی- پلمیر خلیج فارس خرمآباد- ۴۹:۱۷.۳۴ دقیقه
۴- علیرضا فرزان پور- صنعت مس کرمان- ۵۶:۰۴.۸۴ دقیقه
۵- علیرضا بختیاری- دانشگاه آزاد اسلامی- ۵۷:۲۲.۹۴ دقیقه
۶- احسان خانی- دانشگاه یزد- ۵۹:۰۶.۹۴ دقیقه
۱۱۰ متر با مانع
قهرمانی پیرجهان در ۱۱۰ متر با مانع مسابقات دو و میدانی
🥇مهدی پیرجهان – پلیمر خلیج فارس خرمآباد- ۱۴.۶۰ ثانیه
🥈امین برزی – دانشگاه آزاد اسلامی – ۱۴.۷۳ ثانیه
🥉رضا بحرینی – فولاد مبارکه سپاهان – ۱۴.۸۱ ثانیه
۴- مسعود کامران – دانشگاه آزاد اسلامی – ۱۴.۸۵ ثانیه
۵- سید مرتضی حسینی – فولاد مبارکه سپاهان – ۱۵.۰۳ ثانیه
۶- آرمینسبحانی – صنعت مس کرمان – ۱۵.۰۴ ثانیه
۷- محمدحسین رفیعی – صنعت مس کرمان – ۱۵.۴۷ ثانیه
۸- پیمان باباخانی – سلکتور – ۱۵.۸۲ ثانیه
۱۰۰ متر سرعت
دونده فولاد مبارکه سپاهان به مدال طلای ۱۰۰ متر رسید
🥇رضا قاسمی – فولاد مبارکه سپاهان اصفهان- ۱۰.۵۹ ثانیه
🥈مهران حسینی – پلیمر خلیج فارس خرمآباد- ۱۰.۶۳ ثانیه
🥉محمدحسین ابارقی – صنعت مس کرمان – ۱۰.۶۸ ثانیه
۴- حمیدرضا نجفی – فولاد مبارکه سپاهان اصفهان- ۱۰.۸۳ ثانیه
۵- احمد مهردادیان – دانشگاه یزد – ۱۰.۸۴ ثانیه
۶- سجاد زارعی – پلیمر خلیج فارس خرمآباد- ۱۱.۰۵ ثانیه
۷- محمد جعفری – دانشگاه آزاد اسلامی – ۱۱.۰۵ ثانیه
۸- طاها ادهمی – صنعت مس کرمان – ۱۱.۰۶ ثانیه
پرتاب وزنه
قهرمانی طیبی در پرتاب وزنه
🥇محمدرضا طیبی – پلیمر خلیج فارس خرمآباد- ۱۹.۴۰ متر
🥈شاهین مهردلان – فولاد مبارکه سپاهان اصفهان- ۱۸.۵۶ متر
🥉عبدالله جمشیدی – صنعت مس کرمان – ۱۸.۳۲ متر
۴- شاهین جعفری – صنعت نفت کرمان – ۱۷.۶۴ متر
۵- علی ثمری – پلیمر خلیج فارس – ۱۷.۰۳ متر
۶- مهدی صابری – فولاد مبارکه سپاهان اصفهان- ۱۶.۹۷ متر
۷- مسعود حیدری – مقاومت تهران – ۱۵.۸۶ متر
۸- امید ایواز – مقاومت تهران – ۱۴.۸۵ متر
۹- محمدامین آخوندزاده – دانشگاه یزد – ۱۲.۳۹ متر
۴۰۰ متر
🥇سجاد هاشمی – فولاد مبارکه سپاهان اصفهان- ۴۶.۵۵ ثانیه
🥈احسان طهماسبی – پلیمر خلیج فارس خرمآباد- ۴۷.۰۲ ثانیه
🥉میلاد ناصح جهانی – صنعت مس کرمان – ۴۷.۸۶ ثانیه
۴- رضا ملک پور – فولاد مبارکه سپاهان اصفهان- ۴۸.۵۱ ثانیه
۵- محمدرضا بیگی – دانشگاه یزد – ۴۸.۷۳ ثانیه
۶- وحیدعلی نجیمی – سلکتور – ۴۹.۱۵ ثانیه
۷- مهدی رحیمی – دانشگاه آزاد اسلامی – ۴۹.۲۸ ثانیه
۸- میلاد سروندی – سلکتور – ۴۹،۵۲ ثانیه
۹- محمدهادی صالح نیا – صنعت مس کرمان – ۵۰.۱۲ ثانیه
۱۰- علی عباسپور – دانشگاه آزاد اسلامی – ۵۰.۱۲ ثانیه
۱۱- محمد نادری – عقاب نیرو هوایی – ۵۰.۵۵ ثانیه
۱۲- امید ظریف صنایعی – مقاومت تهران – ۵۱.۱۹ ثانیه
۱۳- محمد رشیدی – عقاب نیرو هوایی – ۵۲.۲۳ ثانیه
۱۴- امیرحسین قدیر – اصفهان – ۵۳.۰۸ ثانیه
۱۵۰۰ متر
سکوی قهرمانی ونایب قهرمانی ۱۵۰۰ متر به پلیمر رسید
🥇پژمان یارولی – پلیمر خلیج فارس خرم آباد – ۴:۰۰.۱۲ دقیقه
🥈علی فهیمی – پلیمر خلیج فارس خرم آباد – ۴:۰۰.۹۳ دقیقه
🥉سیدامیر زمانپور – فولاد مبارکه سپاهان اصفهان – ۴:۰۱.۹۹ دقیقه
۴- مسلم نیادوست – فولاد مبارکه سپاهان اصفهان – ۴:۰۴.۰۱ دقیقه
۵- عبدالرحیم در زاده – صنعت مس کرمان – ۴:۱۱.۰۶ دقیقه
۶- میلاد فرهادی – کردستان – ۴:۱۲.۱۴ دقیقه
۷- امید امیریان – صنعت مس کرمان – ۴:۱۲.۴۶ دقیقه
۸- محمد فاضلی – مقاومت تهران – ۴:۱۴.۰۶ دقیقه
۹- سمیر اقبالی – مقاومت تهران – ۴:۱۶.۸۸ دقیقه
۱۰- میلاد رحیمی – هرمزگان – ۴:۱۹.۷۰ دقیقه
۱۱- کیوان حسن بیگی – سلکتور – ۴:۲۰.۱۲ دقیقه
۱۲- امیرحسین برزویی – عقاب نیرو هوایی – ۴:۲۱.۳۸ دقیقه
۱۳- علیرضا نصرالهی – دانشگاه یزد – ۴:۲۳.۶۷ دقیقه
۱۴- جمال دادور – چهارمحال و بختیاری – ۴:۳۱.۷۷ دقیقه
پرتاب دیسک
شیری از پلیمر خلیج فارس خرمآباد به مدال طلا پرتاب دیسک رسید
🥇بهنام شیری – پلیمر خلیج فارس خرمآباد – ۵۵.۸۹ متر
🥈حسین رسولی – دانشگاه آزاد اسلامی – ۵۵.۰۶ متر
🥉سجاد پیرآیقر چمن – صنعت مس کرمان – ۵۳.۴۱ متر
۴- علی شیریان – دانشگاه آزاد اسلامی – ۵۳.۲۶ متر
۵- امید ایواز – مقاومت تهران – ۴۹.۲۶ متر
۶- مهدی صابری – فولاد مبارکه سپاهان اصفهان – ۴۹.۲۶ متر
۷- محمدامین آخوندزاده – دانشگاه یزد – ۴۰.۸۱ متر
۸- سهیل تالاری – عقاب نیرو هوایی – ۳۷.۹۰ متر
پرش طول
پرنده دانشگاه آزاد به عنوان نخست پرش طول رسید
🥇میثم عبداله پور – دانشگاه آزاد اسلامی- ۷.۴۴ متر
🥈هادی مداحی- فولاد مبارکه سپاهان اصفهان- ۷.۰۶ متر
🥉محمدرضا فیروزکوهی- دانشگاه یزد- ۷.۰۲متر
۴- وحید صدیق- صنعت مس کرمان- ۷.۰۱ متر
۵- مجتبی زاهدی- دانشگاه آزاد اسلامی- ۶.۹۷ متر
۶- محمدرضا بهروزی- اراک- ۶.۹۳ متر
۷- میلاد دریساوی- فولاد مبارکه سپاهان اصفهان – ۶.۸۹ متر
۸- علی سیدی- خراسان شمالی- ۶.۸۶ متر
۹-محمد قائدزاده- پلیمر خلیج فارس خرمآباد- ۶.۷۲ متر
۱۰- روح اله مصطفوی- دانشگاه یزد- ۶.۵۷ متر
۱۱- امیر حسین محمدی- سلکتور – ۶.۵۵ متر
۵۰۰۰ متر
قهرمانی همتی از پلیمر خلیج فارس خرم آباد در ۵۰۰۰ متر
🥇همایون همتی – پلیمر خلیج فارس خرم آباد – ۱۵:۱۴.۳۹ دقیقه
🥈جلیل ناصری – دانشگاه آزاد اسلامی – ۱۵:۱۶.۵۵ دقیقه
🥉مرتضی بیرانوند – پلیمر خلیج فارس خرم آباد – ۱۵:۲۱.۰۷ دقیقه
۴- عطا اسدی – صنعت مس کرمان – ۱۵:۲۴.۰۵ دقیقه
۵- پژمان کرزه ای – فولاد مبارکه سپاهان اصفهان – ۱۵:۲۸.۸۸ دقیقه
۶- حسن عابدی – فولاد مبارکه سپاهان اصفهان – ۱۵:۳۵.۴۳ دقیقه
۷- خلیل ناصری – دانشگاه آزاد اسلامی – ۱۵:۴۰.۸۵ دقیقه
۸- محمدحسین طیبی – عقاب نیرو هوایی – ۱۵:۳۵.۲۷ دقیقه
پرش ارتفاع
قنبرزاده در ارتفاع طلا گرفت
🥇کیوان قنبرزاده- فولاد مبارکه سپاهان اصفهان- ۲.۱۵متر
🥈مهدی نشان- دانشگاه آزاد اسلامی- ۲.۰۰ متر
🥉حسین بیزار- پلیمر خلیج فارس خرمآباد- ۲.۰۰ متر
۴- رضا سلیمی- پلیمر خلیج فارس خرمآباد- ۲.۰۰ متر
۵- مهدی خدادی- دانشگاه آزاد اسلامی- ۲.۰۰ متر
منبع: iranathletics
همچنین بخوانید:
هشتمی تفتیان در مسابقات بین المللی فرانسه
جلسه فنی مرحله اول رقابتهای دو و میدانی باشگاه های کشور
توافق نهایی مهدی ترابی با العربی
مقصر اصلی باخت استقلال در فینال جام حذفی
پوکی استخوان و نقش تغذیه در کاهش روند آن